XX REAL - realitná kancelária

Mlynská Bašta

známe miesto, nové príbehy

Hypocentrum

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PRENÁJOM - Veľké obchodné / kancelárske priestory v komplexe AB HLINY, PB

Cena:
3,00 €/m2/mesiac
Cena za energie: 0 €/m2/mesiac
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Považská Bystrica
Obec:Považská Bystrica
Ulica:Hliny
Kategória:Komerčné priestory
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:366 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:BT-31
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Hľadáte obchodné či kancelárske priestory pre Vaše podnikanie ? Máme pre Vás skvelý tip !

Veľký priestor v komplexe AB Hliny v Považskej Bystrici o výmere 366m2, ktoré je možné prenajať od leta 2018. Priestor pozostáva zo 6 kancelárií, chodby, serverovne, kuchynky, WC a menších skladových priestorov.

Výhodami tohto komerčného priestoru sú :

 - vynikajúci prístup z diaľnice D1

 - nové, pekné priestory, reprezentatívne miesto

 - možnosť prenajatia aj menšieho skladu, zasadačky, prípadne pivničných priestorov

 - bezplatné parkovanie

 - svetelná reklama pri hlavnej ceste

 - dostupnosť MHD, SAD

Vzhľadom na oblasť, kde pôsobí automotive sektor, priestor odporúčame nájomcovi, ktorý pôsobí v tejto oblasti, prípadne IT sektor alebo spoločnosť, ktorá sa potrebuje rozšíriť.

Komplex AB Hliny poskytuje obchody, kaviareň s reštauráciou, lekáreň či mäsiarstvo priamo v objekte a tieto obchody dopĺňajú paletu služieb a tunajším zamestnancom vytvárajú komfortné zázemie. V komplexe sa okrem kancelárskych a obchodných priestorov nachádzajú aj byty s možnosťou prechodného ubytovania zamestnancov.

Všetky miestnosti sú klimatizované so samostatným ovládaním. Vykurovanie je riešené formou radiátorov a zdrojom tepla je plynová  kotolňa. Steny chodieb sú vytapetované akustickou tapetou. V miestnostiach sa nachádzajú vertikálne vnútorné žalúzie a taktiež horizontálne vonkajšie žalúzie. V priestoroch sú položené koberce záťažovej triedy 33 a samozrejmosťou je úsporné stropné osvetlenie.

AB Hliny boli komplexne zrekonštruované na kancelárske priestory kategórie „A“, ktoré uspokoja aj náročnejších klientov. Sú pripravené k okamžitému nasťahovaniu. Okrem priestorov na komerčné využitie ponúka AB Hliny aj priestor na propagáciu vašej spoločnosti prostredníctvom svetelnej reklamy na fasáde budovy.

Cena prenájmu je od 3 €/m2/mesiac + energie .

Radi odpovieme na Vaše prípadné otázky.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Barbora Tkáčová
Telefón:+421 908 079 025
E-mail:barbora.tkacova-ZVNC-xxreal.sk

Kontakt:


Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
11.4.2016 Realitný trh prekvitá: O ktoré novostavby v Bratislave je najväčší záujem Na bratislavskom rezidenčnom trhu sa na začiatku ...
25.1.2016 Zdražovanie bytov bude pokračovať aj tento rok Slováci budú musieť vynaložiť väčšie výdavky spojené s kúpou nehnuteľnosti aj v ...
14.1.2016 V minulom roku pribudol v Bratislave rekordný počet nových bytov Bratislavský rezidenčný trh novostavieb priniesol ku koncu ...
16.1.2016 Slovensko nie je Európa. Aspoň v nájomnom bývaní Modelový príklad: stredne veľké nemecké mesto, v ktorom žije štvorčlenná rodina. ...
4.11.2015   Aktivitu na rezidenčnom trhu v 3. štvrťroku nezastavil ani letný útlm. Práve naopak. Výstavba i predaj bytov v hlavnom ...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. 

Garanciou kvality sú vyše 10-ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom.
 
Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.

Mgr. Miriam Horňáková