XX REAL - realitná kancelária

Mlynská Bašta

známe miesto, nové príbehy

Hypocentrum

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PRENÁJOM - kancelárske priestory pre podnikanie v komplexe AB HLINY, PB

Cena:
3,00 €/m2
Cena za energie: 0 €/m2
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Považská Bystrica
Obec:Považská Bystrica
Ulica:Hliny
Kategória:Komerčné priestory
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:154 m2
Energ. certifikát:A
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:BT-32
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Hľadáte obchodné či kancelárske priestory pre Vaše podnikanie ? Máme pre Vás skvelý tip !

Reprezentatívny priestor v komplexe AB Hliny v Považskej Bystrici o výmere 154m2, ktoré je možné prenajať od Q4 / 2018. Priestor pozostáva z viacerých miestností, ktoré môžete vidiet na pôdoryse.

Výhodami tohto komerčného priestoru sú :

 - vynikajúci prístup z diaľnice D1

 - nové, pekné priestory

 - možnosť prenajatia aj menšieho skladu, zasadačky, prípadne pivničných priestorov

 - bezplatné parkovanie

 - svetelná reklama pri hlavnej ceste

 - dostupnosť MHD, SAD

Vzhľadom na oblasť, kde pôsobí automotive sektor, priestor odporúčame nájomcovi, ktorý pôsobí v tejto oblasti, prípadne IT sektor alebo spoločnosť, ktorá sa potrebuje rozšíriť.

Komplex AB Hliny poskytuje obchody, kaviareň s reštauráciou, lekáreň či mäsiarstvo priamo v objekte a tieto obchody dopĺňajú paletu služieb a tunajším zamestnancom vytvárajú komfortné zázemie. V komplexe sa okrem kancelárskych a obchodných priestorov nachádzajú aj byty s možnosťou prechodného ubytovania zamestnancov.

Všetky miestnosti sú klimatizované so samostatným ovládaním. Vykurovanie je riešené formou radiátorov a zdrojom tepla je plynová  kotolňa. Steny chodieb sú vytapetované akustickou tapetou. V miestnostiach sa nachádzajú vertikálne vnútorné žalúzie a taktiež horizontálne vonkajšie žalúzie. V priestoroch sú položené koberce záťažovej triedy 33 a samozrejmosťou je úsporné stropné osvetlenie.

AB Hliny boli komplexne zrekonštruované na kancelárske priestory kategórie „A“, ktoré uspokoja aj náročnejších klientov. Sú pripravené k okamžitému nasťahovaniu. Okrem priestorov na komerčné využitie ponúka AB Hliny aj priestor na propagáciu vašej spoločnosti prostredníctvom svetelnej reklamy na fasáde budovy.

Cena prenájmu je od 3-6€/m2/mesiac + energie.

Radi odpovieme na Vaše prípadné otázky.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Barbora Tkáčová
Telefón:+421 908 079 025
E-mail:barbora.tkacova-ZVNC-xxreal.sk

Kontakt:


Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
14.1.2019 Zvýšia sa v roku 2019 ceny bytov? Rok 2018 sa vyznačoval kontinuálnym rastom cien bývania. V 1. polroku rástli ceny najmä mimo ...
20.11.2018 Ceny bytov lámu rekordy, analytici však bublinu nevidia "Ak v rokoch 2016 a 2017 medziročne stúpli ceny v silných lokalitách ako ...
10.7.2018 Ceny nových bytov v Bratislave naďalej stúpajú BRATISLAVA - Predaju novostavieb sa v druhom štvrťroku tohto roka v Bratislave ...
4.5.2018 KOŠICE ČI PREŠOV. ĽUDIA SÚ TERAZ OCHOTNÍ ZA BYTY PRIPLATIŤ Ceny bytov stúpli za posledné roky o 40 až 60 percent. VÝCHOD. ...
6.3.2017 KOŠICE : Spoznajte najzaujímavejšie developerské projekty v meste Stavebný boom v posledných rokoch ovládol metropolu východu. ...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. 

Garanciou kvality sú vyše 10-ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom.
 
Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.

Mgr. Ján Migaš