XX REAL - realitná kancelária

Mlynská Bašta

známe miesto, nové príbehy

Hypocentrum

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PREDAJ, 4 izbový nízkoenergetický bungalov vysokej kvality

Cena:
v RK
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Dolný Bar
Ulica:slepa
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:145 m2
Plocha pozemku:886 m2
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:959
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam na predaj novopostavený,nízkoenergetický RD typu bungalov so 4 izbami na pozemku s rozlohou 886 m2 v Dolnom Bare (6km od Dunajskej Stredy, 45km od Bratislavy). 

Rodinný dom  je novostavba, s jednopodlažným dispozičným riešením, s plochou strechou. V dome je veľká obývacia izba s komínom pre výstavbu kozubu, kuchyňa, spálňa s veľkým šatníkom, dve ďalšie izby približne zhodnej veľkosti, kúpeľňa, samostatný záchod, vstupná chodba s priestorom na veľkú vstavanú skriňu a technická miestnosť s prípojkami na práčku. Kúpeľňa je vybavená vývodmi kanalizácie a vody pripravenými tak, aby sa tam zmestila rohová vaňa, dve umývadlá, sprchovací kút veľkosti 80×100 cm, záchod (so zabudovaným splachovačom značky Geberit, ktorý je už nainštalovaný), rebríkový radiátor a skrinka v plnej výške miestnosti. Samostatný záchod má vstavaný splachovač Geberit a prípravu na umývadlo.V dome je vstavaná garáž s motoricky poháňanou bránou. Priestor pred vchodom do domu je zastrešený. Na zadnej strane domu je priestranná zastrešená terasa.

Pred vchodom do domu a pred garážou je vydláždená plocha zámkovou dlažbou. Z prednej strany je na pozemku vybudovaný plot z betónovych pohľadových tvárnic. V plote je vynechaný priestor pre posuvnú bránu na vjazd do zadnej časti pozemku, ďalej prietor pre bránku priamo oproti vchodu. Plocha pred garážou je koncipovaná ako otvorená - bez brány. Priestor pred garážou je vytvorený tak, aby sa tam dalo pohodlne parkovať. Miesto pred pozemkom zároveň umožňuje parkovanie ďalších dvoch automobilov.Z tejto plochy je taktiež vynechaný priestor na ďalšiu bránku na vstup do priestoru pred domom. Pozemok je rovinatý, v zadnej časti sa zvažuje dole. Pozemok má nadštandardné rozmery vzhľadom na pozemky novostavieb v širokom okolí. Jeho využitie je maximálne efektívne. Tvar pozemku je ideálny.Na prednej a zadnej strane domu je pri stene vybudovaný odkvapový chodník, ktorý je na bočnej strane domu riešený iba obrubníkom a zásypom kameňmi. Z druhej strany domu (z pravej pri pohľade z ulice) je postavený betónový bariérový plot. Tento sa tiahne až poza terasu. Priestor medzi týmto plotom a domom je vysypaný kamením. Ďalej dozadu pokračuje pôvodný pletivový plot.

Na stenách v celom dome je sadrová gletovaná (hladká) omietka. Na podlahe je cementový poter v celom dome, pripravený na aplikovanie ďalšej vrstvy. Stropy sú sadrokartónové v celom dome, pričom v obývacej izbe je strop zvýšený oproti ostatným miestnostiam. Steny aj stropy sú natreté bielkou farbou.

Strešná konštrukcia je tvorená väzníkovou drevenou konštrukciou dodanou firmou KON-Truss s.r.o.. Na tejto konštrukcii je vytvorený drevený záklop. Na ňom je vrstva polystyrénu, kvôli ochrane finálnej vrstvy, ktorú tvorí hydroizolácia Fatrafol.om je postavený z murovacieho materiálu Porfix. Vonkajšie nosné múry majú hrúbku 38 cm, vnútorné nosné múry majú hrúbku 30 cm a priečky sú hrubé 15 cm.

Dom je starostlivo zaizolovaný. V podlahe domu je 15 cm tepelnej izolácie vo forme troch vrstiev polystyrénu. Strecha je zaizolovaná 40 cm hrubou vrstvou drevovláknitej izolácie, ktorá ma navyše vysokú tepelnú kapacitu. Nad záklopom strechy je ešte 5 cm vrstva polystyrénu.

Okná, vchodové dvere, dvere na terasu aj dvere do garáže sú drevené zo štandardných eurohranolov z mäkkého dreva. Zasklené sú izolačným trojsklom. Garážová brána je motoricky otváravá, lamelová s dreveným dekorom v hnedej farbe.

Rozvod vody je dvojitý. Je pripojený na verejný vodovod a zároveň je možné časť rozvodov napájať zo studne. Teplá úžitková voda má aj recirkulačný obvod. Kanalizácia je napojená na verejnú kanalizáciu. Vykurovanie domu je riešené podlahovým kúrením vo všetkých miestnostiach domu. V garáži nie je podlahové vykurovanie, ale je tam radiátor umožňujúci temperovanie garáže .Zemný plyn je zavedený aj do kuchyne. Kotol je značky Immergas s výkonom 24 kW s prietokovým ohrievaním teplej úžitkovej vody. Elektrické rozvody sú riešené klasickým spôsobom.Vypínače a zásuvky sú značky Legrand Valena v bielej farbe. V dome je aj rozvod počítačovej siete ethernet s dvojicou káblov FTP v každej obytnej miestnosti.

Komín je značky Schiedel.

Pred vchodom do domu a pred garážou je vydláždená plocha zámkovou dlažbou. Z prednej strany je na pozemku vybudovaný plot z betónových pohľadových tvárnic. V plote je vynechaný priestor pre posuvnú bránu na vjazd do zadnej časti pozemku, ďalej priestor pre bránku priamo oproti vchodu. Plocha pred garážou je koncipovaná ako otvorená - bez brány. Priestor pred garážou je vytvorený tak, aby sa tam dalo pohodlne parkovať. Miesto pred pozemkom zároveň umožňuje parkovanie ďalších dvoch automobilov. Z tejto plochy je taktiež vynechaný priestor na ďalšiu bránku na vstup do priestoru pred domom. Pozemok je rovinatý, v zadnej časti sa zvažuje dole. Pozemok má nadštandardné rozmery vzhľadom na pozemky novostavieb v širokom okolí. Jeho využitie je maximálne efektívne. Tvar pozemku je ideálny. Na prednej a zadnej strane domu je pri stene vybudovaný odkvapový chodník, ktorý je na bočnej strane domu riešený iba obrubníkom a zásypom kameňmi. Z druhej strany domu (z pravej pri pohľade z ulice) je postavený betónový bariérový plot. Tento sa tiahne až poza terasu. Priestor medzi týmto plotom a domom je vysypaný kamením. Ďalej dozadu pokračuje pôvodný pletivový plot.

Cena holodomu s pozemkom: 0 €

Kúpu môžete financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vybavíme pre Vás najvýhodnejšie a bezplatne!!!

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel.čísle 0918498973.

Maklér:

makler
Maklér:Kristína Nagyová
Telefón:0918 498 973
E-mail:kristina.nagyova-ZVNC-xxreal.sk

Kontakt:


Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
11.4.2016 Realitný trh prekvitá: O ktoré novostavby v Bratislave je najväčší záujem Na bratislavskom rezidenčnom trhu sa na začiatku ...
25.1.2016 Zdražovanie bytov bude pokračovať aj tento rok Slováci budú musieť vynaložiť väčšie výdavky spojené s kúpou nehnuteľnosti aj v ...
14.1.2016 V minulom roku pribudol v Bratislave rekordný počet nových bytov Bratislavský rezidenčný trh novostavieb priniesol ku koncu ...
16.1.2016 Slovensko nie je Európa. Aspoň v nájomnom bývaní Modelový príklad: stredne veľké nemecké mesto, v ktorom žije štvorčlenná rodina. ...
4.11.2015   Aktivitu na rezidenčnom trhu v 3. štvrťroku nezastavil ani letný útlm. Práve naopak. Výstavba i predaj bytov v hlavnom ...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. 

Garanciou kvality sú vyše 10-ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom.
 
Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.

Mgr. Miriam Horňáková