XX REAL - realitná kancelária

Mlynská Bašta

známe miesto, nové príbehy

Hypocentrum

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

S čím vám pomôžeme po otvorení kancelárie?

 Vyškolíme vašich maklérov z oblasti obchodných, predajných, právnych a ekonomických procesov, ako aj s na prácu so systémom správy inzerátov.
 

 Budete mať k dispozícii človeka, ktorý vám pomôže s odštartovaním podnikania, s jeho nastavením a prevádzkou.
 

 Získate naše 10. ročné know-how z oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, hypotékami a poistením, ktorého garantmi sú expert na nehnuteľnosti – LEXXUS a spoločnosť Hypocentrum finančné služby.
 

 Pomôžeme vám s akvizíciou exkluzívnych developerských projektov do vašej ponuky nehnuteľností.
 

 Budete spolupracovať so silným partnerom (SFA) v sprostredkovaní hypotekárnych úverov a poistenia -spoločnosťou Hypocentrum.
 

 Vďaka tomu, že Hypocentrum spolupracuje so všetkými bankami a poisťovňami môžete ponúkať širokú ponuku hypotekárnych a poistných produktov.
 

 O marketingovej podpore pre realitné kancelárie a hypotekárne centrá vieme veľa. Máme detailne spracovaný a otestovaný marketing, ktorý funguje.
 

 Získate marketingovú podporu v podobe bezplatného štartovacieho balíčka, ktorý napríklad obsahuje návrh a označenie predajného miesta, označenie automobilu, vizitky, letáky, bannery na označenie predávaných nehnuteľností, fotenie tímu a pod.
 

 Budeme vám pomáhať s rozvojom vášho podnikania a prípadným otvorením ďalších prevádzok. Pomôžeme vám s vyhľadávaním, výberom a zaškolením nových ľudí.

 

Ďakujeme, že ste navštívili túto stránku. Nechajte na seba kontakt, ozveme sa vám a dohodneme na ďalších krokoch. Zavolajte nám alebo napíšte e-mail. 

 

0911 422 888 info-ZVNC-xxreal.sk

 

 

 

Novinky a aktuality
11.4.2016 Realitný trh prekvitá: O ktoré novostavby v Bratislave je najväčší záujem Na bratislavskom rezidenčnom trhu sa na začiatku ...
25.1.2016 Zdražovanie bytov bude pokračovať aj tento rok Slováci budú musieť vynaložiť väčšie výdavky spojené s kúpou nehnuteľnosti aj v ...
14.1.2016 V minulom roku pribudol v Bratislave rekordný počet nových bytov Bratislavský rezidenčný trh novostavieb priniesol ku koncu ...
16.1.2016 Slovensko nie je Európa. Aspoň v nájomnom bývaní Modelový príklad: stredne veľké nemecké mesto, v ktorom žije štvorčlenná rodina. ...
4.11.2015   Aktivitu na rezidenčnom trhu v 3. štvrťroku nezastavil ani letný útlm. Práve naopak. Výstavba i predaj bytov v hlavnom ...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. 

Garanciou kvality sú vyše 10-ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom.
 
Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.

Mgr. Miriam Horňáková